حوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 99 - 1400بصورت کاملااینترنتیو صرفا از طریقسامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشانممکن خواهد بود .لازم به ذکر است که داوطلبان برای پرداخت هزینه صرفا باید از کارت بانکی که دارای رمز دوم اینترنتی می باشد استفاده نمایند .

متقاضیانپرداخت هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه هفتم 99 - 1400پس از مراجعه به سایت مذکور بایدکدملیورمز عبور همگامرا وارد نمایند :

پس از ورود به صفحه جدیدنقشوعنوان سازمانیخود را انتخاب کرده و روی گزینه "تایید" کلیک کنید .

متقاضیان پس از انجامثبت نام اولیهبا تصویر زیر مواجه می شوند که باید جهت پرداخت هزینه ثبت نام گزینه "تایید نهایی و پرداخت" را انتخاب کنند .

لازم به ذکر است که داوطلبان برای پرداختهزینه ثبت ناممی بایست از یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم است استفاده نمایند .

پس از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده گزینه "پرداخت" را انتخاب کنید .

پس از مشاهده رسید پرداختی از آن پیرینت تهیه نمایید سپس گزینه "تکمیل فرآیند خرید" را انتخاب کنید .

در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت هزینه این تصویر را مشاهده کرده و بایدرسید ثبت نامرا دریافت نمایید .

****************************************************

داوطلبانثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 بایددرزمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰با مراجعه بهسایت Azmoon.medu.irو با وارد کردنکد ملیورمز عبور همگامجهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم واردسامانهشوند :

در این قسمت نقش خود و عنوان سازمان را وارد نمایید .

پس از وارد شدن به پرتال شخصی با انتخاب گزینه پرداخت هزینه در کادر مدیریت می توانید اقدام بهپرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم۹۹-۱۴۰۰کنید .

( تصاویر ارائه شده در بالا مربوط به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم سال تحصیلی گذشته می باشد به محض فعال شدن لینک واریز سال تحصیلی 99 - 1400 این قسمت به روز رسانی می شود . )

در صورت تذکرسامانه به اینکه : <<مشخصات شما اشتباه است>> لطفا رمز همگام جدید خود را از مدرسه محل تحصیل دانش آموز دریافت نمایید.

پس از ورود به صفحه مشخصات خود عبارت سبزرنگ پرداخت را انتخاب نمایید.

لطفا پس از پرداخت هزینه ، کد پیگیری خود را یاداشت نمایید.

خواهشمند است زمان پرداخت خود را به روزهای آخر اختصاص ندهید.

زمان پرداخت هزینه

به وبلاگ خود خوش امدید

پرداخت ,هزینه ,ثبت ,پس ,تیزهوشان ,آزمون ,پرداخت هزینه ,پس از ,ثبت نام ,هزینه ثبت ,نام آزمون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
negarehtb shafajoo rezhimb merspharma vistarayanehvo alirezashabani film-serial96 pooyarayanehsd samaninsuranceagent naslaer